Wyndham Sao Paulo Berrini Lejlighedshotel
Wyndham Sao Paulo Berrini Lejlighedshotel tilbyder en komfortabel indkvartering kun 25 minutters gang fra Neo Corporate Offices São Paulo.
Hotellet ligger 15 minutters kørsel fra Avenida Paulista. Tower Bridge Corporate er også tæt på. Gæsterne kan nå togstationen Berrini på 10 minutters gåtur.
Gæsterne kan prøve sydamerikansker måltider på pub Verissimo placeret 450 meter væk.
- Lokale seværdigheder
- Obelisco4,9 km
- Biennial´s Ibirapuera - Ciccilio Matarazzo Pavillion4,8 km
- MAM - Modern Art Museum4,7 km
- Ibirapuera Park4,4 km
- Octávio Frias de Oliveira Bridge1,2 km
- Jockey Club2,9 km
- Morumbi Stadium2,8 km
- Lufthavne
- Congonhas6 km
- Togstationer
- Julio Prestes Train Station11 km
På hotellet
General
- Wi-Fi
- Kæledyr ikke tilladt
På værelset
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Hvor kan jeg efterlade mit køretøj under opholdet i det Wyndham Sao Paulo Berrini Lejlighedshotel?
Det Wyndham Sao Paulo Berrini Lejlighedshotel giver en en parkeringsplads til at parkere din bil ved. - 🕗
Hvornår er udtjekning i et Wyndham Sao Paulo Berrini Lejlighedshotel?
Kunder skal tjekke ud fra et Wyndham Sao Paulo Berrini Lejlighedshotel ved 13:00. - ❓
Hvilken afbestillingspolitik tilbydes i Wyndham Sao Paulo Berrini Lejlighedshotel?
Her er gratis afbestilling angivet. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen af Wyndham Sao Paulo Berrini Lejlighedshotel